قیمت المنت میله ای برای ساخت

قیمت المنت میله ای با توجه به سفارش مشتری و متریال مورد استفاده متغیر می باشد لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره 33909017 – 021 تماس بگیرید.

المنت آبگرمکن میله ای

المنت آبگرمکن میله ای

جنس المنت میله ای و کاربرد آن:

یکی از پر مصرف ترین ها در انواع صنعت ها میباشد که در اندازه های مختلف قابل سفارش هستند و بسته به نوع کارایی با پوشش های مسی تیتانیوم استیل و…سفارش داده می شوند. این المنت ها پوشش خارجی قوی برای حفاظت از فشارهای الکتریکی دارند.

المنت میله ای

nbsp;
از نوع اسپانيا – ايتاليا – ترك – ايراني پر مصرف ترين المنت حرارتی به سبب راحتي فرم دهي و ايمني در مصرف و قيمت مناسب مي باشند كه از نوع استيل به قطر 6.5MM الي 8MM به طول 30CM الي 350CM به بالا و از وات300الي 3500 كه موارد استفاده آن بيشتر در كارخانجات بسته بندي – مخازن روغن و آب داغ – خشك كن ها – لوازم خانگي – صنايع پلاستيك و صنايع شيشه و سردخانه ها كاربرد دارند و …

برای مشاهده المنت های فلنجی کلیک کنید: المنت فلنج دار


فیلم کوتاه در مورد المنت های میله ای :

.ساخت انواع المنت ميله ای براي گرم كردن آب و روغن و كوره در ابعاد مختلف پذیرفته می شود

 


 • المنت کویل هیتر

  موارد مصرف و کاربرد نازلهای مصرفی در قالبهای تزریق پلاستیک قالب فلزات مذاب و سنبه دستگاههای برش و آب بندی تجهیزات رستورانی و تجهیزات فناوری مواد غذایی و…

 • المنت فشنگی

  المنت های فشنگی معمولاً برای کاربرد هایی مثل : آب بندی کردن کیسه، روغن هیدرولیک، روغن موتور، جعبه دنده و همچنین صنایع غذایی و آزمایشگاهی استفاده می شوند.

 • المنت فلنج دار

  موارد مصرف این نوع المنت بیشتر در صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی و برای ایجاد حرارت در داخل مخازن سیالات که احتیاج به گرمایش داخلی دارند می باشد و….

 • المنت تسمه ای

  مخصوص دستگاههای تزریق پلاستیک – صنایع تولید لاستیک – صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم و غیره کاربرد دارد که به صورت استوانه قابلیت نصب بر روی سیلندرها – لوله و مخازن را دارا می باشد.

 • المنت سرامیکی

  در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله صنایع تزریق پلاستیک ، تانکرها و مخازنی که احتیاج به تولید حرارت از بیرون دارند ، صنایع غذایی ، دارویی ، و غیره کاربرد دارند .

 • ترموکوپل

  دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند. از جمله مهمترین کاربردهای ترموکوپلدر صنایع تولید لوزام گازسوز نام برد. بدین ترتیب که از ترموکوپل جهت ایمن سازی تجهیزات گاز سوز استفاده میشود


ترموکوپل ( ترموکوبل ) شرکت هیترهدف تولیدکننده انواع ترموکوپل thermocouple لطفا جهت مشاوره رایگان یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. (   33909017-021  –  5350784-0912 )

29+
شماره تلگرام: 09385350784
چت در تلگرام