المنت فلنج دار صنعتی

تولید کننده المنت فلنج دار

المنت فلنج دار

المنت فلنج دار برای ایجاد حرارت در داخل مخازن سیالات و بونکرها که احتیاج به گرمایش داخلی دارند کاربرد پیدا می کند.

برای جدا سازی بخش حرارتی و قسمت اتصالات الکتریکی وهچنین نصب و نگه داری المنت از فلنج استفاده می گردد. حرارت تولیدی توسط ترموستات و ترموکوپل ها قابل کنترل می باشد.

تصاویر انواع المنت فلنج دار و قیمت

لمنت فلنج دار مخصوص مخازن پتروشيمی

المنت فلنج دار مخصوص مخازن پتروشيمی و روغن آب و استخر در وات و ولت های مختلف و ابعاد مختلف

المنت هاي فلنچ دار : از اين المنتها براي گرمايش مايعات استفاده مي شود و 2 صورت تك فاز و سه فاز ساخته مي شود ، بايد توجه داشت كه قسمت گرمايي المنت در هنگام استفاده كاملا داخل مايع قرار مي گيرد .

لطفا جهت خرید و سفارش یا اطلاعات بیشتر با شماره 33909017 – 021 تماس بگیرید.

فیلم المنت فلنج صنعتی تولید شده توسط ما:

 


عکس انواع تولیدات المنت های فلنجی کارگاه هیتر هدف :

 • المنت کویل هیتر

  موارد مصرف و کاربرد نازلهای مصرفی در قالبهای تزریق پلاستیک قالب فلزات مذاب و سنبه دستگاههای برش و آب بندی تجهیزات رستورانی و تجهیزات فناوری مواد غذایی و…

 • المنت فشنگی

  المنت های فشنگی معمولاً برای کاربرد هایی مثل : آب بندی کردن کیسه، روغن هیدرولیک، روغن موتور، جعبه دنده و همچنین صنایع غذایی و آزمایشگاهی استفاده می شوند.

 • المنت فلنج دار

  موارد مصرف این نوع المنت بیشتر در صنایع پالایشگاهی و پترو شیمی و برای ایجاد حرارت در داخل مخازن سیالات که احتیاج به گرمایش داخلی دارند می باشد و….

 • المنت تسمه ای

  مخصوص دستگاههای تزریق پلاستیک – صنایع تولید لاستیک – صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم و غیره کاربرد دارد که به صورت استوانه قابلیت نصب بر روی سیلندرها – لوله و مخازن را دارا می باشد.

 • المنت سرامیکی

  در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله صنایع تزریق پلاستیک ، تانکرها و مخازنی که احتیاج به تولید حرارت از بیرون دارند ، صنایع غذایی ، دارویی ، و غیره کاربرد دارند .

 • ترموکوپل

  دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند. از جمله مهمترین کاربردهای ترموکوپلدر صنایع تولید لوزام گازسوز نام برد. بدین ترتیب که از ترموکوپل جهت ایمن سازی تجهیزات گاز سوز استفاده میشود

برای مشاهده مدل های میله ای لطفا کلیک کنید: المنت میله ای


ترموکوپل ( ترموکوبل ) شرکت هیترهدف تولیدکننده انواع ترموکوپل thermocouple لطفا جهت مشاوره رایگان یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. (   33909017-021  –  5350784-0912 )

15+
شماره تلگرام: 09385350784
چت در تلگرام