خرید و قیمت ترموکوپل با تضمین کیفیت محصول 

(21 بررسی مشتری)

450,00012,000,000

برای اطلاع از قیمت، مشاوره رایگان و خرید با شماره 02133909017 تماس بگیرید.

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

خرید ترموکوپل با تحویل فوری

قبل از تهیه و خرید ترموکوپل باید توجه داشته باشید که خرید این وسیله نیازمند اطلاعات کافی و دانش است. پس اگر اطلاعات لازم را در این باره ندارید می توانید جهت ثبت سفارش و خرید ترموکوپل، خرید المنت حرارتی یا انواع هیتر های حرارتی با شماره 02133909017 تماس حاصل نمایید.

محصولات ترموکوپل

لیست قیمت ترموکوپل

قیمت ترموکوپل به موارد مختلفی وابسته است که هنگام خرید آن باید به این نکات توجه داشته باشید تا هزینه‌ بیش‌تری بابت آن نپردازید:

 • برند ترموکوپل یکی از عواملی است که روی قیمت آن تاثیر دارد و بسیار مهم است.
 • مواد اولیه و متریالی که در تهیه آن به کار رفته است.
 • استفاده از تجیهزاتی مانند ترموول جهت محافظت از سنسور در محیط اسیدی و موارد این چنینی که روی قیمت ترموکوپل موثر است.
 • داشتن ضمانت و خدمات پشتیبانی پس از فروش
 • تیپ ترموکوپل که متناسب با نوع انتخاب و کاربرد شما تعیین می‌شود.

با توجه به مطالبی که به آن اشاره شد، هر موقع نیاز به اطلاع از قیمت ترموکوپل داشتید کافی است با شماره 02133909017 تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاع از قیمت، از مشاوره رایگان متخصصین کارگاه هیتر هدف نیز بهره‌مند شوید.

شماره تماس برای خرید ترموکوپل 09125350784
 قیمت ترموکوپل 📞 تماس بگیرید 📞
نام انگلیسی Thermocouple
تعداد نوع ترموکوپل موجود 6 نوع مختلف
ولتاژ 220
آلیاژ مس
نوع بسته بندی جعبه
وزن ترموکوپل از نیم کیلو به بالا

برای تماس کلیک کنید

مشاوره خرید ترموکوپل

تیپ های R – B – T – N – E ترموکوپل

مزایا و معایب ترموکوپل

انواع ترموکوپل

انواع ترموکوپل

فلزات به کار رفته در ترموکوپل‌ها دارای انواع گوناگونی می‌باشند که به همین دلیل در گروه‌های مختلفی تقسیم و دسته‌بندی می‌شوند. تقسیم‌بندی این تجهیزات به صورت K، J، E، N، T، R، S و B مشخص می‌شود که هر کدام آن‌ها خواص و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند.

در برخی از انواع این ترموکوپل‌ها، به منظور جداسازی آن‌ها از محیط و افزایش ایمنی، از یک غلاف استفاده می‌شود که سبب کاهش خوردگی در آن‌ها می‌شود. در ادامه به معرفی انواع ترموکوپل‌ها می‌پردازیم:

 • ترموکوپل‌های نوع K:

این نوع از ترموکوپل‌ها که ارزان قیمت می‌باشد؛ یکی از متداول‌ترین و پرکاربردترین نوع از ترموکوپل‌ها است. ترموکوپل K از سیم فلزی Ni-Cr با نام تجاری کرومل و Ni-Al با نام تجاری آلومل ساخت می‌شود.

رنج عملکرد دمایی این نوع بین ۲۰۰- سانتی گراد تا ۱۳۵۰ درجه سانتی گراد بوده که رنج مطلق نیست و بسته به نوع ظاهری و سازنده آن مختلف است. ترموکوپل نوع K به دلیل استفاده از مس، دارای خاصیت ضد اکسیداسیون است. لذا در کوره‌هایی که اکسیداسیون رخ می‌دهد؛ بسیار مناسب می‌باشد.

 • تروموکوپل‌های نوع J:

این ترموکوپل از آلیاژ‌های Cu-Ni و فلز آهن ساخته شده و دارای بازه دمایی بین ۲۱۰- سانتی گراد الی ۱۲۰۰ سانتی گراد می‌باشد. از این نوع ترموکوپل به دلیل احتمال اکسید شدن آهن در صنایع قالب‌ریزی پلاستیک به کار می‌رود. به دلیل آهن موجود در ترموکوپل J، بهتر است از آن در مکان‌هایی که ممکن است اکسیداسیون رخ دهد؛ استفاده نشود.

خرید و قیمت انواع ترموکوپل

 • ترموکوپل‌های نوع E:

ترموکوپل‌های نوع E با استفاده از فلزات C-Ni و Ni-Cr ساخته می‌شوند که محدوده دمایی بین ۲۰۰- درجه سانتی گراد تا ۹۰۰+ درجه سانتی گراد دارند. این نوع ترموکوپل دارای بیش‌ترین حساسیت بوده و می‌توان در کاربرد‌های خلا و مواردی که سنسور در آن حفاظت نشده، از آن استفاده کرد.

 • ترموکوپل‌های نوع N:

ترموکوپل‌های نوع N از فلز‌های Ni-Si-Mg با نام تجاری نیسیل و Ni-Cr-Si با نام تجاری نیکروسیل ساخته می‌شوند که دارای بازه دمایی ۲۷۰- درجه سانتی گراد تا ۱۳۰۰+ درجه سانتی گراد می‌باشند. از این ترموکوپل معمولا در دما‌های بسیار بالا استفاده می‌شود و بسیار مقاوم در برابر اکسید شدن در دما‌های بالا می‌باشند.

 • ترموکوپل‌های نوع T:

ترموکوپل‌های T ساخته شده از آلیاژ Cu-Ni و مس می‌باشد که دارای محدوده دمایی بین ۲۰۰- درجه سانتی گراد تا ۳۵۰ درجه سانتی گراد می‌باشد. قیمت این نوع ترموکوپل نسبتا ارزان بوده، مقاوم در برابر رطوبت است و برای کاربرد‌هایی در دمای پایین بسیار مناسب می‌باشد. از این ترموکوپل‌ها به دلیل مناسب بودن رنج درجه حرارتی، برخورداری از حساسیت مناسب و خطی‌تر بودن به نسبت دیگر انواع، در صنعت استفاده می‌شود.

 • ترموکوپل های نوع R:

پترموکوپل نوع R ساخته شده از فلز‌های پلاتین و رودیوم با درصد‌های ۸۷ درصد پلاتین و ۱۳ درصد رودیوم می‌باشد که دارای محدوده دمایی میان ۰ تا ۱۶۰۰ درجه سانتی گراد است. این ترموکوپل‌ها برای کاربرد‌هایی با درجه حرارت بالا به کار ‌می‌روند و در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • ترموکوپل‌های نوع S:

ترموکوپل‌های S نیز مانند ترموکوپل S ساخته شده از فلز‌های پلاتین و رودیوم با درصد‌های ۹۰ درصد پلاتین و ۱۰ درصد رودیوم می‌باشند که دارای بازه‌ی دمایی ۶۳۰ درجه سانتی گراد تا ۱۰۶۴ درجه سانتی گراد هستند.

از این ترموکوپل‌هایی که در کاربرد‌هایی با دمای بالا استفاده می‌شوند؛ به دلیل ثبات و دقت بالا، گاهی اوقات در دمای پایین نیز به کار ‌می‌روند. ترموکوپل‌های نوع S در صنایع بیوتکنولوژی و دارو‌سازی در مواردی که درجه حرارت بالا و همینطور با دقت بالا اندازه‌گیری شود؛ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • ترموکوپل‌های نوع B:

ترموکوپل نوع B نیز مانند نوع R و نوع S از دو فلز پلاتین و رادیوم با درصد‌های ۷۰ درصد پلاتین و ۳۰ درصد رادیوم ساخته می‌شوند. این نوع از ترموکوپل دارای بازه‌ی دمایی ۸۷۱ درجه سانتی گراد تا ۱۷۰۴ درجه سانتی گراد است و خروجی آن در مقایسه با ترموکوپل‌های نوع S و R کمتر می‌باشد.

ترموکوپل‌ نوع T

ساخت ترموکوپل با استفاده از دو صفحه گدازه یا فلزی که از یک سو به هم متصل می شوند ساخته و طراحی می شوند. هنگامی که محل اتصال این دو فلز به حرارت می رسد جریانی ضعیف به طرف سیم‌ها شروع به حرکت می کند. ترموکوپل ها از زمان ها تا گذشته تا به این لحظه حسگری قوی بوده که در مدل های K، J، E، N، T، R، S و B طراحی و تولید می شود و هر کدام کاربردی خاص و ویژه در زمینه های مختلف دارند.

ترموکوپل‌ها دارای اشکال متفاوتی هستند. از این رو انتخاب صحیح و مناسب آن بسیار مهم است. متداول‌ترین معیار‌هایی که برای انتخاب و خرید ترموکوپل به کار می‌رود؛ بازه‌ی دمایی، مقاومت در برابر لرزش و سایش، مقاومت شیمیایی و نیازمندی‌های نصب می‌باشد. برای انتخاب بهترین ترموکوپل متناسب با نیازمندی‌ها، باید به نکات زیر توجه داشت:

 • تعیین جزئیات برنامه‌ای که می‌خواهید در آن از ترموکوپل استفاده کنید:

در صنایع و برنامه‌های کاربردی متفاوتی از ترموکوپل‌ها استفاده می‌شود. بنابراین نیاز است که با کاربرد آن آشنایی داشته و نسبت به نحوه و مکان استفاده از آن به خوبی آگاهی داشته باشید.

 • تعیین بازه‌ی دمایی که ترموکوپل در معرض آن قرار می‌گیرد:

با مشخص شدن محدوده دمایی مورد نیاز ترموکوپل، انتخاب ترموکوپل راحت‌تر است.

 • در نظر گرفتن هر نوع مقاومت شیمیایی، لرزش و سایش:

جهت انتخاب درست ترموکوپل باید تمامی جزئیات محیط مشخص و در نظر گرفته شود. نوع و سطح مقاومت ترموکوپل در برابر عوامل شیمیایی یا سایش، در شرایط متفاوت با این معیار‌ها مشخص می‌شود.

 • تعیین میزان اهمیت زمان پاسخگویی:

سه نوع اتصال باز، زمین شده و زمین نشده برای ترموکوپل وجود دارد. اتصال باز سریع‌ترین و زمین نشده آهسته‌ترین زمان پاسخگویی را دارد. در نتیجه با معین شدن طول زمان مورد نیاز جهت پاسخگویی، می‌توان تشخیص داد که کدام یک از این اتصالات می‌تواند مناسب با نیازمندی‌های ما باشد.

 • در نظر گرفتن نیازمندی‌های نصب:

سازگار بودن ترموکوپل با تجهیزات موجود، ضروری است. بنابر این بسیار مهم است که هنگام انتخاب ترموکوپل، به شرایط نصب آن توجه داشت.

کاربرد های ترموکوپل

با گذشت سال‌ها از ساخت اولین نسل ترموکوپل‌ها، این تجهیزات همواره جزء بهترین حسگر‌ها می‌باشند. زیرا به دلیل تماس مستقیم با نقطه‌ هدف، انتقال دما به صورت پتانسیل الکتریکی صورت می‌پذیرد. این دستگاه جهت اندازه‌گیری دما‌های بسیار بالا برای مثال در کوره‌های پخت محصولات سرامیکی کاربرد دارد و اصولا در دما‌های پایین از دقت بسیار خوبی برخوردار نمی‌باشند.

ترموکوپل‌ها دارای مدل‌های گوناگون با رنج دمایی مختلف می‌باشند که از خاصیت‌هایی مانند ضد اسیدی، ضد خورندگی، ضد انفجار و… برخوردار هستند. به همین دلایل توانایی استفاده در صنایع زیادی از جمله خودروسازی، نفت و پتروشیمی، داروسازی، کشتی‌سازی، فولاد و ریخته‌گری، سیمان، شیمیایی، صنایع غذایی و نوشیدنی، پلاستیک، معدن، کوره، شیشه و سرامیک، سردخانه، دفع زباله، نیروگاه‌های برق، نظارت بر آلاینده، نظارت بر ابزار و لوازم صنعتی را دارند.

استفاده در صنایع لوازم گازسوز، یکی دیگر از کاربرد‌های بسیار مهم این دستگاه‌ها در صنایع می‌باشد. بدین صورت که به منظور ایجاد ایمنی و قطع خودکار گاز و جلوگیری از انتشار آن در مواردی که شعله گاز به دلایل مختلفی مانند باد خاموش می‌شود؛ به کار می‌رود.

نمونه ای از ترموکوپل صنعتی هیترهدف.

مزایا و معایب ترموکوپل

علاوه بر گستره بالای دمایی که این تجهیزات قادر به اندازه‌گیری آن می‌باشند؛ می‌توان به عوامل دیگری مانند استحکام و دوام بالا جهت مصارف صنعتی، قیمت مناسب، سادگی و دقت مناسب آن اشاره کرد. بازه اندازه‌گیری دما توسط ترموکوپل‌ها بسیار وسیع بوده و قابلیت استفاده در شرایط محیطی مختلف را نیز دارند. همچنین این دستگاه‌ها، به دلیل ثابت زمانی کوچک دارای سرعت پاسخگویی بسیار خوبی می‌باشند.

محدوده وسیع اندازه‌گیری ترموکوپل‌ها، از بهترین مزیت‌های آن به حساب می‌آید که از ۱۸۰- تا ۱۸۰+ درجه سانتی گراد را در بر می‌گیرد. از دیگر امتیاز‌های آن می‌توان به عملکرد خطی در محدوده اندازه‌گیری اشاره کرد. البته که مانند هر وسیله دیگری، علاوه بر مزیت‌های گفته شده ترموکوپل، این دستگاه دارای معایبی نیز می‌باشد که در ادامه به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

غیرخطی بودن، دقت متوسط و تماسی بودن در معرض شوک، اغتشاش و… از معایب ترموکوپل‌ها به حساب می‌آید. به همین دلیل در مکان‌هایی که ضربه یا لرزش وجود دارد؛ از غلاف و یا روکشی به نام ترموول جهت محافظت از سنسور استفاده می‌شود که همین موضوع تاثیر منفی در سرعت پاسخ دهی دارد.

عملکرد ترموکوپل‌ها چگونه است؟

ترموکوپل‌ها از دو صفحه‌ فلزی با جنس‌های متفاوت ساخته می‌شوند که از یک طرف به همدیگر متصل شده‌اند. زمانی که به محل اتصال این فلز‌ها حرارت می‌رسد؛ حریان بسیار ضعیفی در این محل به وجود می‌آید که به طرف سیم‌ها، جریان پیدا می‌کند.

محل اتصال روی عنصر و یا سطحی که می‌خواهیم دمای آن را به دست‌آوریم؛ قرار می‌گیرد که به محل اتصال داغ معروف است. انتهای دوم صفحات در دمای پایین‌تر نگه داشته می‌شوند که این اتصال به عنوان اتصال مرجع یا اتصال سرد شناخته می‌شود.

افزایش دما در محل اتصال دو فلز سبب می‌شود که ولتاژ تولید شده نیز افزایش یابد، در واقع این سنسور در هر دما ولتاژ مشخصی را تولید می‌کند و با اندازه‌گیری دقیق این ولتاژ می‌توانید دمای محل اتصال را به شکل دقیقی اندازه‌گیری کنید. اساس کار ترموکوپل‌ها بر پایه سیبک بوده که این اثر بیان‌کننده اختلاف پتانسیل الکتریکی می‌باشد و در نتیجه تغییرات دما ایجاد می‌شود.

عملکرد ترموکوپل‌

انواع مختلف اتصالات ترموکوپل ها

یکی از عواملی که در سرعت عملکرد ترموکوپل نقش مستقیمی دارد؛ نوع اتصال آن است. این اتصالات به سه دسته‌ اتصال باز یا آشکار، اتصال زمین شده و اتصال زمین نشده تقسیم می‌شوند.

 • ترموکوپل‌ها با اتصال آشکار:

اتصال آشکار متشکل از دو سیم می‌باشد که خارج از یک پروب فلزی محافظ به یکدیگر متصل شده‌اند و معمولا جهت اندازه‌گیری دما استفاده می‌شود. محل اتصال از آن جایی که پوشش محافظی ندارد؛ بسیار شکننده است و نباید آلاینده‌های مایع و جامد یا رطوبت در گاز وجود داشته باشد. این نوع اتصال زمان پاسخگویی سریع‌تری را ارائه می‌دهد. زیرا انرژی حرارتی جهت انتقال به محل اتصال، نیازی ندارد که از یک غلاف فلزی یا عایق فشرده عبور کند.

 • ترموکوپل‌ها با اتصال زمین شده:

یکی از متداول‌ترین نوع ترموکوپل‌ها، اتصال زمین شده می‌باشد که زمان پاسخ نسبتا سریعی را تهیه می‌کند. زیرا گرما نیاز دارد فقط از یک غلاف فلزی که رسانایی حرارتی آن بالا می‌باشد؛ عبور کند.

 • ترموکوپل‌ها با اتصال زمین نشده:

از اتصال زمین نشده جهت محافظت از وسایل الکترونیکی حساس، در مقابل ولتاژ‌های بازخورد کوچک به کار برده می‌شود. ترموکوپل‌ها با اتصال زمین نشده همچون ترموکوپل‌ها با اتصال زمین شده، درون یک محافظ فلزی قرار می‌گیرند. با این تفاوت که علاوه بر محافظ فلزی، توسط یک عایق که معمولا اکسید منیزیم است نیز احاطه شده‌اند.

تفاوت ترموکوپل‌های صنعتی با مدل ساده آن‌ها

تفاوت ترموکوپل‌های صنعتی یا جفت گرمایی با مدل ساده در سرعت، دقت بالا و توان اندازه‌گیری بالای آن می‌باشد. از طرفی بازه دمایی در مدل‌های ساده بین ۱۸۰- درجه سانتی گراد تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد است. اما این قابلیت در مدل‌های صنعتی ارتقا پیدا کرده و تشخیص دما در بازه‌ ۲۷۰- درجه سانتی گراد تا ۲۵۰۰ درجه سانتی گراد امکان‌پذیر است.

در صورتی که در انتخاب ترموکوپل مناسب کار خودتان اطمینان ندارید یا جهت خرید انواع المنت حرارتی همچون المنت میله ای می‌توانید با شماره 02133909017 تماس بگیرید یا بر روی گزینه زیر کلیک نمایید و علاوه بر استعلام قیمت روز، مشاوره رایگان قبل از خرید نیز دریافت کنید.

همان طور که احتمالا حدس زده‌اید؛ ترموکوپل‌ها با اتصال زمین نشده زمان پاسخگویی طولانی‌تری دارند. زیرا گرما قبل از رسیدن به محل اتصال، باید از طریق محافظ و پس از آن از طریق اکسید منیزیم عبور پیدا کند. باید به این نکته توجه داشت که ترموکوپل‌ها با اتصال آشکار، کاربرد بهتری در مواردی که به زمان پاسخگویی کمی نیاز است؛ دارند. اما ترموکوپل‌ها با اتصال زمین نشده، در مکان‌های خورنده بهتر هستند.

5/5 - (40 امتیاز)

توضیحات تکمیلی

ترموکوپل

ترموکوپل PT100, ترموکوپل PT100 چهار پهلو, ترموکوپل PT100 صلیبی, ترموکوپل تایپ K, ترموکوپل فلکسیبل قطر 6 تایپ k, سیم رابط ترمووکوپل

21 دیدگاه برای خرید و قیمت ترموکوپل با تضمین کیفیت محصول 

 1. saeid

  مطلب جامعی بود ممنون از شما

 2. خلیل حسینی (خریدار محصول)

  عالییییییییییییی

 3. جواد سلطانی (خریدار محصول)

  یعنی هر چی بگم کم گفتم دست مریزاد

 4. حمید صمدی (خریدار محصول)

  توی تخیف گرفتم

 5. حبیب الله مستوفی (خریدار محصول)

  فوق العاده است دیگه حرفی نمی مونه

 6. میثم بختیاری

  جدید ترین این محصول از نظرم

 7. جمشید رحمانی (خریدار محصول)

  فوق العادست

 8. ناصر رضا

  من دو تا خریدم کاملا راضیم از این این محصول

 9. مجتبی شاکری

  بی نقص مثل این محصول

 10. منصور اخوان

  عالی و پیشنهاد میشه.

 11. عبدالله طالبی

  عالی عالی نیاز به تعریف نداره

 12. مصطفی گودرزی (خریدار محصول)

  هیتر هدف با ارائه ترموکوپل‌های با قابلیت تحمل در مقابل شرایط سخت، به شما اطمینان می‌دهد که در هر محیطی به عملکرد این ترموکوپل‌ها اعتماد کنید.

 13. جمشید جوادی

  با هیتر هدف، خرید المنت‌های حرارتی با قابلیت انطباق با محیط‌های خاص را تجربه کنید. ما به شما المنت‌هایی با خصوصیات و مواد مناسب برای محیط‌های خاصی نظیر محیط‌های شیمیایی و قابلیت کار در فضاهای خاص را ارائه می‌دهیم.

 14. غلامعلی یزدانی

  با هیتر هدف، خرید و تهیه المنت‌های حرارتی را به یک فرایند آسان و بی‌دردسر تبدیل کنید. ما با ارائه راهکارهای سفارشی و خدمات پشتیبانی، همراه شما در هر مرحله خرید خواهیم بود.

 15. مجتبی صادقی

  هیتر هدف با ارائه المنت‌های حرارتی با دقت و استحکام بالا، به شما امکان می‌دهد تا در صنایع پیشرفته و دقیق نظیر پزشکی، الکترونیک و فضایی بهره‌برداری کنید.

 16. اسماعیل میر (خریدار محصول)

  با المنت تسمه ای هیتر هدف، سیستم گرمایشی خود را به بهترین شکل بهبود دهید. انتخاب ما همیشه در اختیار شماست.

 17. قربانعلی جمشیدی

  المنت‌های حرارتی سرامیکی با خاصیت عایق برقی و مقاومت در برابر دماهای بالا، مناسب برای برنامه‌هایی همچون پخت و نشان دهی سریع هستند.

 18. داوود طباطبائی (خریدار محصول)

  هیتر هدف با ارائه ترموکوپل‌های قابل اعتماد و با کیفیت، به شما اطمینان می‌دهد که در اندازه‌گیری دما با دقت بالا عمل خواهید کرد.

 19. علی رضا نعمت زاده

  در تعیین قیمت المنت‌های حرارتی، عواملی چون کیفیت، مواد اولیه، ابعاد و نوع کاربری مورد توجه قرار می‌گیرند. ما با ارائه قیمت‌های رقابتی و عادلانه، به شما امکان می‌دهیم المنت‌های حرارتی با ارزش و کارایی بالا را به خریداران خود عرضه کنید.

 20. جواد خانی

  هیتر هدف با ارائه المنت‌های حرارتی با کیفیت، به شما امکان می‌دهد تا در صنعت، کارخانه یا خانه‌تان از بهترین راهکارهای حرارتی بهره‌برداری کنید. به ما بپیوندید و تفاوت را تجربه کنید.

 21. بهنام سبحانی

  با توجه به تجربه و دانش فنی ما، به شما کمک می‌کنیم المنت‌های حرارتی مناسب برای نیازهای خاص شما را انتخاب کنید و از جنبه‌های فنی و اقتصادی آنها بهره‌برداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 دیدگاه برای خرید و قیمت ترموکوپل با تضمین کیفیت محصول 

 1. saeid

  مطلب جامعی بود ممنون از شما

 2. خلیل حسینی (خریدار محصول)

  عالییییییییییییی

 3. جواد سلطانی (خریدار محصول)

  یعنی هر چی بگم کم گفتم دست مریزاد

 4. حمید صمدی (خریدار محصول)

  توی تخیف گرفتم

 5. حبیب الله مستوفی (خریدار محصول)

  فوق العاده است دیگه حرفی نمی مونه

 6. میثم بختیاری

  جدید ترین این محصول از نظرم

 7. جمشید رحمانی (خریدار محصول)

  فوق العادست

 8. ناصر رضا

  من دو تا خریدم کاملا راضیم از این این محصول

 9. مجتبی شاکری

  بی نقص مثل این محصول

 10. منصور اخوان

  عالی و پیشنهاد میشه.

 11. عبدالله طالبی

  عالی عالی نیاز به تعریف نداره

 12. مصطفی گودرزی (خریدار محصول)

  هیتر هدف با ارائه ترموکوپل‌های با قابلیت تحمل در مقابل شرایط سخت، به شما اطمینان می‌دهد که در هر محیطی به عملکرد این ترموکوپل‌ها اعتماد کنید.

 13. جمشید جوادی

  با هیتر هدف، خرید المنت‌های حرارتی با قابلیت انطباق با محیط‌های خاص را تجربه کنید. ما به شما المنت‌هایی با خصوصیات و مواد مناسب برای محیط‌های خاصی نظیر محیط‌های شیمیایی و قابلیت کار در فضاهای خاص را ارائه می‌دهیم.

 14. غلامعلی یزدانی

  با هیتر هدف، خرید و تهیه المنت‌های حرارتی را به یک فرایند آسان و بی‌دردسر تبدیل کنید. ما با ارائه راهکارهای سفارشی و خدمات پشتیبانی، همراه شما در هر مرحله خرید خواهیم بود.

 15. مجتبی صادقی

  هیتر هدف با ارائه المنت‌های حرارتی با دقت و استحکام بالا، به شما امکان می‌دهد تا در صنایع پیشرفته و دقیق نظیر پزشکی، الکترونیک و فضایی بهره‌برداری کنید.

 16. اسماعیل میر (خریدار محصول)

  با المنت تسمه ای هیتر هدف، سیستم گرمایشی خود را به بهترین شکل بهبود دهید. انتخاب ما همیشه در اختیار شماست.

 17. قربانعلی جمشیدی

  المنت‌های حرارتی سرامیکی با خاصیت عایق برقی و مقاومت در برابر دماهای بالا، مناسب برای برنامه‌هایی همچون پخت و نشان دهی سریع هستند.

 18. داوود طباطبائی (خریدار محصول)

  هیتر هدف با ارائه ترموکوپل‌های قابل اعتماد و با کیفیت، به شما اطمینان می‌دهد که در اندازه‌گیری دما با دقت بالا عمل خواهید کرد.

 19. علی رضا نعمت زاده

  در تعیین قیمت المنت‌های حرارتی، عواملی چون کیفیت، مواد اولیه، ابعاد و نوع کاربری مورد توجه قرار می‌گیرند. ما با ارائه قیمت‌های رقابتی و عادلانه، به شما امکان می‌دهیم المنت‌های حرارتی با ارزش و کارایی بالا را به خریداران خود عرضه کنید.

 20. جواد خانی

  هیتر هدف با ارائه المنت‌های حرارتی با کیفیت، به شما امکان می‌دهد تا در صنعت، کارخانه یا خانه‌تان از بهترین راهکارهای حرارتی بهره‌برداری کنید. به ما بپیوندید و تفاوت را تجربه کنید.

 21. بهنام سبحانی

  با توجه به تجربه و دانش فنی ما، به شما کمک می‌کنیم المنت‌های حرارتی مناسب برای نیازهای خاص شما را انتخاب کنید و از جنبه‌های فنی و اقتصادی آنها بهره‌برداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *