فروش ترموکوپل آبگرمکن اجاق گاز و انواع مخرن

فروش انواع ترموکوپل برای مصارف صنعتی، انواع کارخانه جات و دستگاه های صنعتی در کارگاه هیترهدف واقع در لاله زار تهران، خرید ترموکوپل با کیفیت و قیمت مناسب تضمین ماست.

خرید ترموکوپل آبگرمکن اجاق گاز تیپ K سازنده انواع ترموکوبل

ترموکوپل تایپ k

ترموکوپل تایپ k

سازنده انواع ترموکوپل در تیپ های مختلف، آبگرمکنی ، اجاق گاز

ترموکوپل یکی از پرمصرف ترین سنسورهای اندازه گیری دما می باشد که در تیپ های مختلف از نوع K – J – PT100 – E – T  R.S.B تولید میگردد.

ترموکوپل

لازم به ذکر است که هر کدام از تیپ های ترموکوپل آلیاژ مختلفی به شمار می رود، برای مثال ترموکوپل K از نیکل کروم ساخته می شود که رنج دمایی آن از 0 تا 1200 درجه می باشد و یکی از پر کارترین سنسورهای دمایی محسوب می شود.

ولی برای دماهای بالاتر از نوع ترموکوپل R.S.B که از پلاتین رادیوم با ترکیبات مختلف ساخته شده استفاده می شود که رنج دمایی آن از 0 تا 1750 درجه سانتری گراد می باشد و بیشتر در صنایع شیشه و فولاد به کار می رود.

بر روی تصویر زیر کلیک نمایید تا ویدیویی کوتاه و کم حجم از ترموکوپل تولید شرکت را ببینید

 

هیترهدف سازنده انواع ترموکوپل در تیپ های مختلف، انواع جوشکاری های آرگون

 ترمو

ترموکوپل تایپ k

ترموکوپل تایپ k


ترموكوپل تايپ j

ترموكوپل تايپ j


ترموکوپل تایپ اس

ترموکوپل تایپ اس

تصاویر ترموکوبل های تولید شده تولید شده:

 


 • المنت کویل هیتر

  موارد مصرف و کاربرد نازلهای مصرفی در قالبهای تزریق پلاستیک قالب فلزات مذاب و سنبه دستگاههای برش و آب بندی تجهیزات رستورانی و تجهیزات فناوری مواد غذایی و…


 • المنت فشنگی

  المنت های فشنگی معمولاً برای کاربرد هایی مثل : آب بندی کردن کیسه، روغن هیدرولیک، روغن موتور، جعبه دنده و همچنین صنایع غذایی و آزمایشگاهی استفاده می شوند.


 • المنت فلنج دار

  موارد مصرف این نوع المنت بیشتر در صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی و برای ایجاد حرارت در داخل مخازن سیالات که احتیاج به گرمایش داخلی دارند می باشد و….
 • المنت میله ای

  المنت های میله ای ، موارد استفاده آن بیشتر در کارخانجات بسته بندی – مخازن روغن و آب داغ – خشک کن ها – لوازم خانگی – صنایع پلاستیک و صنایع شیشه و سردخانه ها کاربرد دارند و غیره


 • المنت سرامیکی

  در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله صنایع تزریق پلاستیک ، تانکرها و مخازنی که احتیاج به تولید حرارت از بیرون دارند ، صنایع غذایی ، دارویی ، و غیره کاربرد دارند .


 • المنت تسمه ای

  مخصوص دستگاههای تزریق پلاستیک – صنایع تولید لاستیک – صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم و غیره کاربرد دارد که به صورت استوانه قابلیت نصب بر روی سیلندرها – لوله و مخازن را دارا می باشد.قیمت ترموکو بل – فروش ترموکوپلترمو کوپل نوع Kخرید ترموکوپل آبگرمکن اجاق گاز 

21+
شماره تلگرام: 09385350784
چت در تلگرام