لوگو مجموعه هیترهدف

خرید سیم نیکروم

خرید سیم نیکروم نیازمند توجه به نکات ویژه ای است.
جدول محتوا

پخش کننده سیم نسوز نیکروم در تهران

هیتر هدف پخش کننده انواع سیم های نسوز نیکروم با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در خیابان لاله زار تهران

فروش سیم های نیکروم به صورت تخت و گرد دراندازه و سایز های مختلف. مقاومت های متنوع در اهم های مختلف بر اساس سایز بندی تا 1250 درجه سانتیگراد دمایی که پوشش میدهند؛ سیم نسوز نیکروم برای ساخت مقاومت های وات بالا ساخت المنت با توان و قدرت های متفاوت و همچنین ساخت دستگاه های برش حرارتی به  صورت متری به فروش میرسد، سیم های نسوز نیکروم موارد مصرفی بالایی دارند از جمله ی آنها میتوان به استفاده در کوره های آزمایشگاهی کوره های خم کن شیشه و کوره های برقی و دیگر موارد استفاده کرد.

انواع سیم نیکروم
سیم نیکروم

خصوصیات سیم نیکروم

هیتر های الکتریکی از هسته  های اصلی تشکیل شده  است که سیم های قوی و مقاومت دار کروم نیکل انها را ایجاد میکنند ،نیکل ni و کروم cr از فلزات مهمی هستند که ترکیب اینها سیم های سخت مثل نیکروم را تشکیل میدهند.

سیم های نیکروم در ساخت بسیاری از المنت های حرارتی از جمله المنت کوره ای به کار گرفته میشود. از نمونه های مهم میتوان به هیتر های الکتریکی که ما به عنوان بخاری برقی میشناسیم نام برد. هیتر المنت های سماور برقی، کتری های برقی، آبگرمکن برقی و لباسشویی از سیم نیکروم تشکیل میشوند، هیتر المنت های یخچال فریزر نیز از سیم نیکروم ایجاد شده است.

در ادامه باید گفت در بازار الیاژ های وجود دارند که تا 2200 درجه سیلیسیوس قابلیت تحول دما را دارند، استفاده از سیم های بدون آهن در هیتر های یخچال فریزر برای جلوگیری از زنگ زدگی در محیط مرطوب یخچال شده  و باعث خراب نشدن المنت میشود.

سیم نازک باعث میشود تا مقاومت الکتریکی بالایی ایجاد شود، فلزات نیکل و کروم مس آهن و آلومینیوم در یک سیم مقاومت دار در مقدار مقاومت سیم نقشه مهم و مستقیمی دارد، دمای نهایی ذوب این سیم های مقاومت دار نسبت به آلیاژ آن متفاوت است.

سيم نیکروم
سیم نیکروم
4/5 (1 نظر)