لوگو مجموعه هیترهدف

ترموکوپل آبگرمکن و اجاق گاز

جدول محتوا

ترموکوپل (ترموکوبل) آبگرمکن

ترموکوپل (ترموکوبل)  از تجهیزات اندازه گیری دما هستند. جفت های گرمایشی با فشار دادن دکمه استارت بخاری و نگه داستن دکمه به مدت بیست ثانیه باعث روشن شدن شمعک بخاری می شود، ترموکوپل در مصارف خانگی نیز مثل آبگرمکن و اجاق گاز، پکیج و شوفاژ هم بدین صورت جرقه اولیه را ایجاد کرده تا حرارت مورد نیاز شما از این تجهیزات خارج شود. روشن شدن شمعک بخاری بر عهده جفت های حرارتی است که با اتصال دو فلز هم جنس با همدیگر و داغ شدن محل اتصال شمعک روشن خواهد شد در صورتی که شمعک بخاری و آبگرمکن دیواری روشن نشود اولین عامل و دلیل خرابی ترموکوپل است. لطفا در خرید ترموکوپل با کیفیت و ساخته شده با استاندار جهانی دقت بفرمایید.

هیتر هدف فرشنده و پخش کننده ترموکوپل (ترموکوبل) در بازار تهران با بهتری قیمت، ارائه دهنده انواع ترموکوپل ها از جمله ترموکوپل آبگرمکن، بخاری،  اجاق گاز، شومینه و غیره است.

ترموکوپل ها در انواع مختلف صنعتی و ساده در کارگاه هیتر هدف ساخته می شوند.  عواملی همچون دوام و اسحکام بالا ، دقت در اندازه گیری دما با قیمت مناسب در ساخت ترموکوبل از تفاوت های بارز هیتر هدف می باشد.

قیمت ترموکوپل آبگرمکن مخزنی در تهران

فروش انواع ترموکوپل سرامیکی , سیمی , استاندارد , پلاتین رادیوم , میله ای ،سیم رابط , اسکوتی , انواع کلگی های ترموکوپل میله ای و سرامیکی در فروشگاه هیتر هدف با بیش از 10 سال فعالیت درضمینه طراحی و پخش انواع ترموکوپل و لوازم حرارتی در بازار لوازم برقی کشور واقع در خیابان لاله زار تهران با بهترین کیفیت و قیمت موجود در بازار آماده همکاری با  شرکت ها آزمایشگاه ها موسسات و صنایع مختلف برای تولید انواع المنت ،ترموکوپل و  همچنین پخش لوازم برق صنعتی می باشد.

با شماره گیری تلفن های موجود در سایت هیتر هدف میتوانید از قیمت ترموپوپل های موجود در بازار اطلاع پیدا کنید.

محدوده دمایی ترموکوپل ها در تیپ های مختلف

در قسمت پایین میتوانید میزان محدوده دمایی هر کدام از ترموکوپل ها در تیپ های مختلف را ببینید

ترموکوپل تیپ 200K تا 1350 درجه سانتیگراد – 180J تا 750 درجه سانتیگراد -40E تا 900 درجه سانتیگراد –  270N تا 1300 درجه سانتیگراد – 250T تا 400 درجه سانتیگراد و ترموکوپل های که از جنس آلیاژ های پلاتین و رودیوم ساخته میشوند R – S و B هستند که محدوده دمایی 0 تا 1750 درجه سانتیگراد را دارند

هیتر هدف بهترین کارگاه تولید کننده ترموکوپل های آبگرم کن و اجاق گاز می باشد  ترموکوپل سالم باعث روشن شدن سریع شمعک بخاری و آبگرم کن می شود

0/5 (0 نظر)