خرید ترموستات

Table of Contents

ساخت و پخش انواع ترموستات در کارگاه هیتر هدف با مناسب ترین قیمت، کارگاه هیتر هدف با دارا بودن دستگاه های پیشرفته در ضمینه ساخت و تولید انواع ترموستات این تضمین را به مشتریان و همکاران عزیز میدهد که ترموستات تولید شده با بالاترین دقت و کیفیت ساخته و در اختیار مشتریان قرار میگیرد. این افتخار ماست که بتوانیم رضایت شما را در این ضمینه جلب کنیم .

خرید ترموستات ارزان
ترموستات

تولید انواع ترموستات در کارگاه هیتر هدف 

  • ترموستات ديجيتال
  • ترموستات عقربه اي

توضیح کوناه در مورد آنها میتوان گفت که از رنج 0 الي 1600 درجه سانتي گراد فرمان دريافتي را از سنسورهاي حرارتي توسط جريان الكتريكي به يك رله مينياتوري منتقل و سبب قطع و وصل جريان مي شوند كه داراي درجات متعدد و متفاوت بنا به درخواست مشتري مي باشند .

در زیر تصاویر هر دو نوع ترموستان را مشاهده میکنید


قیمت خرید ترموستات ارزان
ترموستات

ترموستات چیست  !؟

پیشرانه هر خودرویی که با آب خنک می‌شود یک دستگاه کوچک به نام «ترموستات» دارد که بین پیشرانه و رادیاتور قرار گرفته است. قطر ترموستات در اکثر خودروها حدود 5 سانتی‌متر است.

وظیفه ترموستات مسدودکردن مسیر جریان مایع خنک‌کننده به سمت رادیاتور در زمان سردی پیشرانه است. هنگامی که پیشرانه سرد است مایع خنک‌کننده اطراف آن جریان پیدا نمی‌کند. وقتی که پیشرانه به دمای کاری ایده‌آل خود می‌رسد که معمولا حدود ۹۵ درجه سانتی‌گراد است، ترموستات باز می‌شود.

لطفا جهت مشاوره رایگان یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. ( 33909017-021  –  5350784-0912 )

1/5 (1 نظر)