انواع لوازم حرارتی

لوازم حرارتی هیترهدف

بورس لوازم حرارتی و انواع سیم های کرم نیکل  و عایق حرارتی


سیم نسوز: در مورد سیم های نسوز ( سیم نیکروم ) می توان گفت که  اغلب دو روکش دارند و دارای یک روکش سیلیکون و یک روکش ابریشمی میباشند و سیم های که دارای یک روکش هستند اکثرا روکش سیلیکون دارند و غالبا همه کشور های صنعتی در سیم کشی های ساختمان از کابل های سیلیکونی نسوز استفاده می کنند و درامروزه در کشور عزیزمان ایران سیستم های هشدار دهنده آتش که تایید آتش نشانی می باشد می بایست سیلیکونی نسوز باشد 

( برای خرید لوازم حرارتی با ما تماس بگیرید 021-33909017 )

 

سيم نسوز دو روكش در ابعاد مختلف

سیمهابورس انواع سیم نسوز

انواع سیم نسوز


وارنیش

وارنیش

وارنيش :

لوله هايي از جنس الياف ابريشم نسوز و سيليكون كه براي جلوگيري از گرم شدن سيم هاي روپوش دار و اتصال بدنه ، آن سيم ها را از داخل آن عبور مي دهند و به دو صورت نيمه سوز و 100% نسوز موجود مي باشد.


سیم کروم نیکل

لوازم حرارتی – سیم کروم نیکل


المنت هیترهدف

سیم – المنت هیترهدف

سیم های المنت کروم نیکل در مقطع گرد و تخت در سایزهای مختلف همراه بامقاومتهای متنوع در اهم های مختلف . سیم المنت از جنس کروم نیکل بوده و بر اساس سایز بندی تا دمایی بالغ بر 1250 درجه سانتیگراد را پوشش می دهد . موارد منصرف : گروههای برقی- کوره های آزمایشگاهی- کوره های خم کن شیشه و ….. ( لوازم حرارتی را با خیال راحت از هیترهدف بخرید )تترافلوئوراتيلن

تترافلوئوراتيلن

ptfe نام اختصاري تترافلوئوراتيلن ماده ي است كه به درستي مي توان نام بي نظير را برآن نهاد ، اين محصول منحصر به فرد شامل فيبرهاي شيشه است كه همراه با تفلن نسوز به صورت پارچه درآمده است . اين محصول داراي ويژگي هاي زير است : مقاومت گرمايي بالا از 170- تا260+ درجه سانتيگراد – مقاومت بالا در برابر مواد شيميايي – كشش بالا – سطح غيرقابلنفوذ كه تميزي آن را تسهيل كرده است – دوام مطلوب در ابعاد متنوع – مقاوم در برابر اشعه هاي uv – ir – hf پارچه هاي فوق در 3 نوع ساده ، چسب دار و سيليكوني با ضخامتهاي مختلف عرضه مي گردد . موارد مصرف : صنايع غذايي – ماشين هاي بسته بندي و ….

 

 


ترموکوپل ( ترموکوبل ) شرکت هیترهدف تولیدکننده انواع ترموکوپل thermocouple لطفا جهت مشاوره رایگان یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. (   33909017-021  –  5350784-0912 )

14+
شماره تلگرام: 09385350784
چت در تلگرام