المنت حرارتی استخری
دسته بندی :

آیا میدانید المنت استخری چیست؟

المنت استخری نوعی المنت میله ای است که از آن برای تنظیم دمای استخر استفاده میشود. المنت های استخری هیترهدف در انواع مختلفی چون طول، ارتفاع و توان تولید و روانه ی بازار میگردند. این المنت ها جریان برق را دریافت کرده و به انرژی گرمایی تبدیل کرده و موجب گرم شدن آب ستخر میگردند. برای گرم کردن استخر این المنت را در گوشه از استخر قرار میدهند و با توجه به حجم آب و نوع المنت در یک بازه ی زمانی آب استخر گرم میشود. مصرف انرژی این نوع از المنت ها بسیار کم میباشد و در عین حال بازدهی بسیار بالایی دارند. کارگاه هیتر هدف تولید کننده انواع المنت با بهترین قیمت و کیفیت. جهت خرید و یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. (33909017-021 – 5350784-0912)

چگونگی ساخت هیتر استخری

مدتی است استفاده از المنت های حرارتی در لوازم و محیط های مختلفی مانند آبگرمکن ها، سماور های برقی، اتو، استخر ها و مخازن آب و سایر مایعات رواج پیدا کرده است. المنت ها در انواع و مدل های مختلفی ساخته می شوند و کاربردهای متفاوتی دارند. کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر و کیفیت از مزایای استفاده از المنت در وسایل و محیط های مختلف است.

تولید کنندگان هیتر هدف جامع ترین مجموعه صنعت المنت ها را تولید می کنند. ما در تهیه محصولات سفارشی ساخته شده به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مشتری و همچنین ارائه موجودی انبوه بخاری های باند استاندارد برای تحویل فوری تخصص داریم. المنت استخری از بخاری های نازل باند کوچک که معمولاً در دستگاه های قالب گیری تزریقی پلاستیک استفاده می شود تا باند عنصر گرمایش لوله ای HBT با درجه حرارت بالا که در کاربردهای بزرگ سیلندر صنعتی مانند تخت های راکتور سیالات استفاده می شود تخصص دارند.

گالری تصاویر المنت استخری هیتر هدف